https://www.agropomoc.pl/
Lampy Hella zespolone i sygnalizacyjne

Lampy Hella zespolone i sygnalizacyjne

Lampy Hella zespolone i sygnalizacyjne

Uprawa ziemi, chów i hodowla zwierząt i roślin to nie tylko praca - to sposób na życie. Twoja praca nie czeka na pojawienie się słońca i nie kończy się, gdy słońce zachodzi. Ponieważ sadzenie i zbiory, karmienie i dojenie, naprawy i konserwacja nie mogą być uwzględnione w jutrzejszej liście zadań, potrzebujesz sprzętu, który przetrwa wyczerpujące codzienne wymagania Twojego stylu życia. Dlatego tak istotne w pracy każdego rolnika są lampy oświetleniowe, które pozwalają bezpiecznie dbać o dobytek- niezależnie od pogody i pory dnia.

Rodzaje lamp oświetleniowych

Żadne gospodarstwo rolnicze nie byłoby kompletne bez najistotniejszych narzędzi oświetleniowych czy reflektorów. Lampy ostrzegawcze, światła ostrzegawcze i światła holujące, zwiększają widoczność przyczep, traktorów i innych pojazdów. Lampy oświetleniowe Hella posiadają szeroką gamę modeli, w zależności od potrzeb.

Ciągniki rolnicze i samobieżne maszyny rolnicze muszą być wyposażone w pełne oświetlenie systemowe (tj. lampy boczne, lampy czołowe, tylne światła, światła stopu, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy rejestracyjnej). Przyczepy rolnicze i wymienne urządzenia ciągnięte muszą być wyposażone w światła pozycyjne, światła tylne, lampy stop i oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Muszą one również być wyposażone w lampę znacznikową jeżeli w połączeniu z ciągnikiem rolniczym całkowita długość zespołu przekracza 10 metrów.

Systemy oświetleniowe montowane na dachu ciągnika czy traktora zapewniają potężne i dalekosiężne oświetlenie, gdy konieczne jest pokrycie dużej powierzchni. Dostępne są również jako samodzielne jednostki montowane na maszynach podczepianych.

Oświetlenie HID i LED

Istnieje wiele dostępnych opcji zapewniających oświetlenie pojazdów w ciemności i w sytuacjach awaryjnych. Do najpopularniejszych należy oświetlenie HID i LED. Lampy HID (o dużej intensywności) są trzy razy jaśniejsze niż tradycyjne żarówki halogenowe i zużywają mniej energii. Oświetlenie HID doskonale sprawdza się podczas pracy w nocy lub w ciemności. Lampy robocze LED (diody elektroluminescencyjne) wytwarzają ostre, białe światło, które jest najbliżej światła dziennego. Korzystanie z technologii LED zmniejsza zużycie energii lampy. Lampy robocze LED mają szerszy zakres i połysk.

Współpracujemy z: