https://www.agropomoc.pl/

O firmie

Agropomoc jest nowoczesną firmą na rynku rolniczym. Dzięki rzetelnemu poznaniu branży rolniczej mogliśmy stworzyć dla Państwa funkcjonalny portal, na którym w prosty sposób odnajdziecie Państwo, to czego potrzebujecie. Naszym podstawowym celem było stworzenie takiego miejsca w sieci, w którym każdy z Państwa szybko i sprawnie znajdzie wszystkie potrzebne części w najlepszej cenie. Nawiązujemy współpracę z największymi firmami związanymi z rolnictwem, w kraju i za granicą, a to sprawia, że naszym największym atutem są konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów i szybka dostawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sklep internetowy 

 

SSL

Szyfrowanie SSL

SSL

Program ochrony

SSL

> 230 tys. produktów

W naszym sklepie online znajduje się ponad 230 tysięcy produktów. Bogaty asortyment to jedno, ale w sprzedaży elektronicznej liczy się przede wszystkim zaufanie do sprzedawcy. Doskonale rozumiemy, że sporo osób nadal dosyć nieufnie podchodzi do kwestii zakupów przez internet. Dlatego miło nam ogłosić, że Agropomoc.pl może pochwalić się certyfikatem jakości Trusted Shops. Oznacza to, że zostaliśmy dokładnie prześwietleni przez ekspertów pod kątem ochrony danych osobowych, przejrzystości cenowej, obsługi klienta i wywiązywania się z obowiązków informacyjnych. Dzięki temu nasi klienci mogą dokonywać zakupów bez najmniejszych obaw o bezpieczeństwo.

trusted shops

Sklep stacjonarny

Z przyjemnością informujemy, że oprócz sklepu internetowego, istnieje również możliwość dokonania zakupów w naszym sklepie stacjonarnym – 17 lutego 2017r. Agropomoc otworzyła własny salon w Tarnowie Podgórnym. Z naszą ofertą można zapoznać się między godziną 8:00 a 16:00 na ul. Poznańskiej 40A. Oferta sklepu stacjonarnego to 7 tysięcy produktów w ciągłej sprzedaży.

  

 

 

Współpracujemy z: