https://www.agropomoc.pl/

O firmie

Agropomoc jest nowoczesną firmą na rynku rolniczym. Dzięki rzetelnemu poznaniu branży rolniczej mogliśmy stworzyć dla Państwa funkcjonalny portal, na którym w prosty sposób odnajdziecie Państwo, to czego potrzebujecie. Naszym podstawowym celem było stworzenie takiego miejsca w sieci, w którym każdy z Państwa szybko i sprawnie znajdzie wszystkie potrzebne części w najlepszej cenie. Nawiązujemy współpracę z największymi firmami związanymi z rolnictwem, w kraju i za granicą, a to sprawia, że naszym największym atutem są konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów i szybka dostawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sklep stacjonarny

Z przyjemnością informujemy, że oprócz sklepu internetowego, istnieje również możliwość dokonania zakupów w naszym sklepie stacjonarnym – 17 lutego 2017r. Agropomoc otworzyła własny salon w Tarnowie Podgórnym. Z naszą ofertą można zapoznać się między godziną 8:00 a 16:00 na ul. Poznańskiej 40A.

  

Agroshow

Targi AGROSHOW były największą imprezą w branży Rolniczej w 2012 r. Bednary odwiedziło ponad 150 000 gości. Wśród licznych wystawców nie zabrakło również naszej firmy. Dzięki temu mogliśmy nawiązać bezpośredni kontakt z naszymi klientami a także zaprezentować szeroką ofertę części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych krajowych i zagranicznych. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów.

 

Mimo, że w tym roku pogoda nie dopisała, goście Agroshow 2013 jak zwykle stanęli na wysokości zadania i licznie przybyli na targi. Na naszym stoisku wszyscy chętni mogli wziąć udział w naszym losowaniu, w którym wygraną był Kombajn John Deere firmy Bruder, nasza urna była pełna, jednakże główna nagroda była tylko jedna. Szczęśliwą zwyciężczynią okazała się Pani Anna Kaliszewska z Bobowa-Gratulujemy! Ponadto nasza oferta przygotowana specjalnie na targi, jak co roku cieszyła się ogromnym powodzeniem. Cieszymy się bardzo, że ponownie mogliśmy się z Państwem spotkać i oczywiście liczymy, że w przyszłym roku zobaczymy się w jeszcze większym gronie.

 

  

 

Współpracujemy z: