https://www.agropomoc.pl/
FUCHS AGRIFARM UTTO MP 20L | zdjęcie nr 1

FUCHS AGRIFARM UTTO MP 20L

Cena: 432.57 PLN z VAT
Agropomoc 100108

Opis produktu FUCHS AGRIFARM UTTO MP 20L

OLEJ PRZEKŁADNIOWO - HYDRAULICZNY

FUCHS AGRIFARM UTTO MP 20L

To wielofunkcyjny olej przekładniowo - hudrauliczny stosowany w przekładniach i układach przekładniowo-hydraulicznych ze zintegrowanymi mokrymi hamulcami, sprzęgłami i mechanizmami róznicowymi.

Olej AGRIFARM UTTO MP jest olejem opartym o specjalnie wyselekcjonowane bazy olejowe i wysokiej jakości dodatki uszlachetniające. Dodatki zapewniają doskonałą pracę mokrych hamulców i ograniczają hałas w całym okresie eksploatacji. Układy, w których pracuje, zabezpiecza doskonale przed zużyciem oraz utrzymuje je w czystości, zapobiegając powstawaniu szlamów i osadów. Zabezpiecza również wszystkie współpracujące elementy przed korozją.

UTTO MP posiada optymalną charakterystykę temperaturowo - lepkościową przez cały okres pracy, co znacząco wpływa na właściwą pracę synchronizatorów. Olej ten przeciwdziała nierównomiernej pracy hamulców, szarpaniu i specyficznym piskom w czasie hamowania. Jest mieszalny z innymi markowymi olejami i jest kompatybilny z uszczelniaczami i kolorowymi stopami metali użytych w układach synchronizacji.

W celu zagwarantowania najwyższych parametrów pracy, zaleca się, aby wszelkie maszyny podłączane do układu przekładniowo - hydraulicznego ciągnika, pracowały na oleju AGRIFARM UTTO MP.

Aktualnie przeglądasz: FUCHS AGRIFARM UTTO MP 20L  z kategorii:

  • Oleje fuchs
  • Oleje

Inne produkty z kategorii Oleje fuchs

Współpracujemy z: