https://www.agropomoc.pl/
Zestaw uszczelniający Loctite | zdjęcie nr 1
Zestaw uszczelniający Loctite | zdjęcie nr 2

Zestaw uszczelniający Loctite

Cena: 537.29 PLN z VAT
Agropomoc 100100100

Opis produktu Zestaw uszczelniający Loctite

Specjalnie dobrany zestaw produktów marki Loctite, niezwykle pomocny we wszelkich pracach naprawczych w gospodarstwie rolnym: Dzięki nim: zakleisz dziury w zbiornikach, uszczelnisz instalacje (pneumatyczne, hydrauliczne itp), powstrzymasz wycieki oleju, uszczelnisz pęknięte przewody chłodnicze, odkręcisz zapieczone śruby, przykleisz śruby, które się odkręcają i wiele innych.

Skład zestawu:

Loctite 542  10 ml- uszczelniacz do gwintów drobnozwojnych ( pneumatyka, hydraulika) z atestem dopuszczającym do kontaktu z wodą pitną

Loctite 243  10 ml- średniodemontowalny klej do śrub w maszynach i urządzeniach, gdzie występują drgania, toleruje lekkie zaolejenie

Loctite 5075 4,27 m- wielozadaniowa silikonowa taśma naprawcza, do uszczelnienia instalacji wody, pary wodnej, może być także wykorzystana jako taśma izolująca, klei się sama do siebie, więc może być nakładana "na mokro"

Teroson VR 5080 - 25 m- uniewersalna wielozadaniowa taśma naprawcza. W jej strukturę jest zatopiona tkanina, dzięki czemu taśma jest bardzo mocna i wytrzymała.  Jednocześnie łatwo da się oddzierać ręką. Znajduje wiele zastosowań przy pracach naprawczych, np. przytrzymanie i ustalanie przedmiotów, uszczelnianie rur ( wodoodporność i wytrzymałość od 4 bar)

Loctite SF 7063 150 ml- odtłuszczacz służący do przygotowania powierzchni przed użyciem produktów Loctite

Loctite 5970 - 50 ml- uszczelniacz silikonowy olejoodporna, do uszczelnienia misek olejowych, pokryw przekładni innych złączy kołnierzowych

Loctite EA 3463 112g- to bardzo łatwa w przygotowaniu i aplikacji masa epoksydowa o szerokim kręgu zastosowań. Może być stosowana do wypełniania pękniętych obudów, naderwanych gwintów, wypełniania spawów itp. Dzięki adhezji do wilgotnych elementów świetnie sprawdzi się np. jako masa do zaklejania dziur w chłodnicy. Masę ugniata się w ręku jak plastelinę, dzięki czemu jest łatwa w aplikacji.

Loctite 8040- 400 ml- rewelacyjny produkt do uwalniania zapieczonych śrub i skorodowanych połączeń w wyniku szokowego zamrażania. Znajduje zastosowanie w przemyśle jak i motoryzacji. Dzięki chwilowemu zamrożeniu do temp -43 st. C uzyskujemy  mikropęknięcia rozrywające skorodowane struktury. Produkt posiada również silne właściwości penetrujące.

 

Całość w estetycznej skrzyneczce

 

 

Aktualnie przeglądasz: Zestaw uszczelniający Loctite  z kategorii:

  • Zestaw uszczelniający Loctite
  • Spreje i środki pomocnicze
  • Pomoce warsztatowe i środki czystości
  • Przemysł i warsztat

Inne produkty z kategorii Zestaw uszczelniający Loctite

Współpracujemy z: